PONAD 25 LAT NA RYNKU

Dzieci do lat 17
0
Data urodzenia # - dziecka

Hotel MARTINELLA***

Włochy, region: Folgaria - Lavarone

Podziel się wrażeniami:
Hotel Martinella znajduje się w miejscowości Serrada w regionie Folgaria-Lavarone w odległości 50m od wyciągu krzesełkowego "Martinella" skomunikowanego z całą karuzelą narciarską. Wyposażenie hotelu : recepcja, niewielkie lobby, restauracja dla gości hotelowych, bar, tawerna z TV, salon z kominkiem i TV, ogrzewana przechowalnia sprzętu narciarskiego. Obiekt dysponuje pokojami 2, 3 oraz 4 osobowymi, każdy pokój wyposazony jest w łazienkę z wc, prysznicem i suszarką do włosów, TV sat., telefon, sejf, łącze internetowe wi-fi. Wyżywienie w hotelowej restauracji - śniadanie w formie bufetu wraz z napojami, obiadokolacje serwowane do stolika ( wybór z menu ) napoje do kolacji płatne dodatkowo. INFORMACJE DODATKOWE: - Zakwaterowanie w hotelu od godz. 17:00 w dniu przyjazdu, wykwaterowanie do godz. 10:00 w dniu wyjazdu. - Pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, pobyt kończy się śniadaniem. W przypadku osób jadących autokarem możliwy wczesny wyjazd do Polski - w związku z czym jest suchy prowiant na drogę zamiast śniadania. - Ubezpieczenie PZU Wojażer Pomoc w Podróży (wariant standard) rozszerzone o amatorskie uprawianie narciarstwa / snowboardu: KL (Kosztów Leczenia za granicą) w kwocie 80.000 zł, NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) na kwotę 10.000 zł oraz OC (Odpowiedzialność Cywilna wobec osób trzecich) na kwotę 100.000 zł. Data ubezpieczenia tożsama jest z datą ważności karnetu narciarskiego. - Ubezpieczenie PZU Wojażer Pomoc w Podróży (bez narciarstwa / snowboardu): KL na kwotę 40.000 zł, NNW na kwotę 10.000 zł. Data ubezpieczenia obejmuje dzień wyjazdu (od godziny 00:00 do 24:00 w dniu rozpoczęcia imprezy) oraz dzień powrotu (od godziny 00:00 do 24:00 w dniu zakończenia imprezy). - Dokonanie rezerwacji: wpłata 30% ceny imprezy, reszta płatna na 30 dni przed wyjazdem. W przypadku rezerwacji na mniej niż 30 dni płatna całość - LIMITY BAGAŻU DLA PODRÓŻUJĄCYCH AUTOKAREM: 1 miękka torba podróżna do 20 kg + 1 sztuka bagażu podręcznego do 5 kg + jedna para nart wraz z kijkami lub deska snowboardowa (w pokrowcu) + para butów narciarskich/snowboardowych (w pokrowcu). W całym regionie Trentino obowiązuje taksa klimatyczna w wysokości ok 2 EUR / osobę / dzień ! Taksa płatna jest na miejscu.
- Zakwaterowanie w hotelu MARTINELLA***
- Wyżywienie w hotelowej restauracji: śniadania i obiadokolacje.
- Karnet narciarski na 6 dni na region Folgaria - Lavarone.
- Korzystanie z hotelowego parkingu.
- Korzystanie z internetu wi-fi.
- Ubezpieczenie podróżne, rozszerzone o amatorskie uprawianie narciarstwa i snowboardu (wariant standard).
- Opieka rezydenta w regionie.
- Kaucji za skipass €5,00.
- Napoi do obiadokolacji.
- Opłaty klimatycznej w wysokości €2,00 / osobę / dzień.
ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z DODATKOWYCH USŁUG:

Szkolenia narciarskie: Cena:
Przedszkole narciarskie 5 h dziennie 1190 / 1350 PLN
Szkolenia narciarskie dla dzieci 5 h dziennie 950 PLN
Prywatny instruktor narty/snowboard 5000 PLN / 5 h dziennie


Transport autokarem: Cena:
Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa 380 PLN
Gliwice, Katowice, Żory, Kraków, Bielsko-Biała 330 PLN


Rozszerzenie ubezpieczenia: Cena:
Choroby przewlekłe 60 PLN
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, które gwarantuje zwrot 100% wpłaconej kwoty 3% od ceny imprezy
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, które gwarantuje zwrot 100% wpłaconej kwoty - rozszerzone o choroby przewlekłe 6% od ceny imprezy


Rodzinna Folgaria

Pragniesz spędzić urlop narciarski w jednym z najpopularniejszych kurortów rodzinnych we Włoszech? Dobrze trafiłeś! To tutaj znajdziesz łącznie 100 km tras narciarskich, po których będziecie szusować całą rodziną. Twoje dzieci będą miały mnóstwo frajdy z fanparków, a do wyciągów w Costa dowozi ciuchcia, która jest także wielką atrakcją dla najmłodszych narciarzy.
 

Czego możesz się spodziewać?

 • prawdziwie rodzinnego narciarstwa
 • urokliwego, kameralnego miasteczka z pięknym deptakiem, na którym zasmakujecie prawdziwe włoskie espresso
 • naszych obiektów noclegowych, które w większości znajdują się w bezpośredniej bliskości stoków
 • najwyższej jakości szkoleń narciarskich z instruktorami Sport Vita SITN PZN
   

Narciarze doceniają:

 • doskonale przygotowane stoki, dzięki najnowocześniejszemu w Europie systemowi naśnieżania
 • bardzo rozległy region dla miłośników „podróżowania” na deskach
 • restauracje na stoku skąpane we włoskim słońcu
 • szusowanie wśród lasów
   

Amatorzy białego szaleństwa cenią Folgarię za urozmaicone i rozległe trasy, bliskość dojazdu od autostrady oraz wspaniałą atmosferę typowej wioski narciarskiej.