PONAD 25 LAT NA RYNKU

Dzieci do lat 17
0
Data urodzenia # - dziecka

Wyjazdy narciarskie autokarem do Włoch


Podane ceny obejmują przejazd w obie strony dla klientów korzystających tylko z usługi Biała Linia.


W naszej ofercie znajduje się:

  • autokar Val di Sole
  • autokar Passo Tonale
  • autokar Aprica
  • autokar Folgaria


Dla osób wykupujących imprezę turystyczną w Sport Vita cena wyjazdu narciarskiego autokarem do Włoch jest niższa i dolicza się przy ofercie.

 

Wyjazdy narciarskie autokarem ze SportVitą

 

Organizacja wyjazdów narciarskich autokarem to nasza specjalność. W czasie wycieczki gwarantujemy transport nowoczesnymi autokarami, dzięki czemu możemy zapewnić komfortową i bezpieczną podróż. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami. Podczas podróży nie muszą się Państwo martwić o warunki na drodze, które szczególnie w rejonach górskich mogą być niekorzystne, a po przyjeździe o miejsce parkingowe w najważniejszych ośrodkach narciarskich. To doskonała propozycja dla osób niezmotoryzowanych, ale też tych, które chcą się w pełni oddać długiej podróży oraz mijanym krajobrazom, które można podziwiać za oknem autokaru. Każdy autokar jest wyposażony w przestronny luk bagażowy, dzięki czemu mogą Państwo w bezpieczny sposób przewieźć swoje bagaże oraz sprzęt narciarski. Nasza załoga zadba o to, by nawet wielogodzinna podróż była przyjemna i wygodna, co z pewnością będzie miłym wstępem do urlopu na stoku narciarskim. Wyjazdy narciarskie autokarem do Włoch ze SportVitą (np. narty Dolomity) to gwarancja zadowolenia!

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące autokarów czy samego przejazdu autokarem, zapraszamy do kontaktu.

Prawdopodobnie została wprowadzona zbyt duża ilość osób na 1 pokój. Większość pokoi hotelowych przewiduje maksymalnie 4 osoby w 1 pokoju. Prosimy o kontakt z biurem 322309290 lub biuro@sportvita.pl. Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.