PONAD 25 LAT NA RYNKU

Dzieci do lat 17
0
Data urodzenia # - dziecka

Narty - Dolomity

Dolomity to przepiękne pasmo górskie znajdujące się w północno-wschodniej części Włoch. To bardzo popularny kierunek wyjazdów narciarskich, który obierają miłośnicy gór z całego świata. Malownicze krajobrazy, widoki na strzeliste góry, a przede wszystkim setki kilometrów tras narciarskich to główne atuty wypoczynku w tym miejscu. Na uznanie zasługuje również klimat małych miejscowości położonych na tym terenie: przytulne hotele i pensjonaty, restauracje, w których można zasmakować lokalnych specjałów oraz małe uliczki, którymi można spacerować po całym dniu spędzonym na stoku. Zachęcamy do wyjazdów na narty właśnie w Dolomity!

 

Narty w Dolomitach ze SportVita

 

Każda osoba, która marzy o jeździe na nartach w dolinach Dolomitów, powinna skorzystać z oferty SportVita. Oferujemy pobyt w najpiękniejszych rejonach tego zakątka świata:

narciarze na stoku 

NARTY PEJO 

 

Dlaczego Dolomity od wielu lat znajdują się w czołówce kierunków narciarskich wybieranych przez Polaków? Ponieważ tam pogoda nigdy nie zawodzi, a poza pięknymi krajobrazami region ten zachwyca świetnie przygotowaną infrastrukturą oraz kilometrami świetnych tras narciarskich. Jest to doskonałe miejsce dla miłośników narciarstwa, niezależnie od stopnia zaawansowania. W Dolomitach odnajdą dla siebie trasy osoby zarówno rozpoczynające swoją przygodę z narciarstwem, jak i te, które na nartach spędzają każdy sezon zimowy.

 

Narty w Dolomitach – dlaczego warto zdecydować się na ten kierunek?

 

Każda osoba, która chce mieć pewność, że warunki pogodowe będą idealne na narty, powinna się zdecydować właśnie na Dolomity. Z uwagi na wysokość oraz obecność lodowców jest to teren, który jest niemal zawsze w sezonie ośnieżony, co doceniają nie tylko narciarze, ale też snowboardziści. Należy również wspomnieć, że trasy są dodatkowo ośnieżane, by zapewnić turystom jak najlepsze warunki korzystania ze stoków.

 

Kolejnym atutem nart w Dolomitach jest długość tras, która w sumie wynosi mniej więcej tysiąc kilometrów. Oczywiście Dolomity składają się z wielu rejonów, m.in. tych wskazanych wyżej. Każdy z nich to setki kilometrów tras, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj idealne miejsce dla siebie, dopasowane do swoich umiejętności oraz oczekiwań.

 

Zaletą Dolomitów jest również liczba ośrodków narciarskich. Dobrze wyposażone hotele w bardzo dogodnych lokalizacjach pozwalają nie tylko skutecznie wypocząć, ale też szybko dostać się na stok narciarski. 

 

Dolomity - narty dla każdego

 

Dolomity są także doskonałym miejscem dla miłośników narciarstwa biegowego. W niektórych rejonach zostały przygotowane specjalne trasy dla narciarzy biegowych. Oferta ośrodków narciarskich i hoteli jest też na tyle zróżnicowana, że wyjazd na narty w Dolomity to propozycja na każdą kieszeń. W poszczególnych rejonach znajdują się zarówno luksusowe hotele, w których dostępne są również dodatkowe atrakcje np. pod postacią SPA, jak i ośrodki o standardowym wyposażeniu. Na taki wyjazd mogą się więc zdecydować osoby, które poza nartami liczą na dodatkowe, luksusowe atrakcje, ale też te, które marzą o czerpaniu przyjemności wyłącznie z jazdy na nartach lub desce. Narty - Dolomity - zapisz się na wyjazd już dziś!