30 LAT NA RYNKU

Dzieci do lat 17
0
Data urodzenia # - dziecka

HOTEL DERBY1 ***+

Włochy, region: Bormio

Podziel się wrażeniami:
Hotel DERBY*** znajduje się bezpośrednio przy trasie narciarskiej "Stelvio", na której rozgrywane są tu co roku zawody Pucharu Świata. Do głównej gondolki z hotelu jest 150m, do przystanku darmowego skibusa 50m, a do ścisłego centrum miasta BORMIO jest zaledwie 400m. W hotelu znajduje się nowo otwarty basen, sauna, łaźnia turecka, jacuzzi, kącik relaksu. Dla naszych klientów korzystanie z wellness jest bezpłatne. Pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem lub wanną, telewizję satelitarną, balkony. W hotelu znajduje się bar, sala telewizyjna oraz bardzo ładna hotelowa restauracja serwuje smaczną, włoską kuchnię. Zachęcamy do skorzystania także z basenów termalnych w centrum Bormio oraz pięknych, starożytnych term Bagni Vecchi.
- Transport w zależności od wybranej opcji: dojazd własny lub autokar LUX (dopłata do przejazdu autokarem 330 zł Katowice - Gliwice, 380 zł Częstochowa, Kraków, Warszawa, Łódź).
- Zakwaterowanie w hotelu.
- Wyżywienie w hotelowej restauracji: śniadania i obiadokolacje.
- Karnet narciarski na 6 dni na region Bormio- Santa Caterina- Isolaccia
- Pełne ubezpieczenie narciarskie PZU S.A. KL, NNW, OC.
- Zwrotnej kaucji za karnet w wysokości 5 euro (karnet odczytywany jest bez wyciągania z kurtki).
- Napoi do obiadokolacji.
- Opłaty klimatycznej ok. €1,60 os/dzień
- Obligatoryjnej Karty Klubowej €30
INFORMACJE DODATKOWE: - Śniadanie typu bufet (ser, szynka, pieczywo, płatki, musli, mleko, ciasteczka, kawa, herbata ); obiadokolacja - bufet sałatkowy, pierwsze i drugie serwowane z dwóch dań do wyboru, deser. - Zakwaterowanie w hotelu od godz. 16:00 w dniu przyjazdu, wykwaterowanie do godz. 9:00 w dniu wyjazdu - Pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, pobyt kończy się śniadaniem (nie ma prowiantu na drogę powrotną). - Pełne ubezpieczenie narciarskie Wojażer - PZU S.A.: KL + assistance 80.000zł, NNW 10.000 zł, OC 100.000 zł na osobe. - Dokonanie rezerwacji: wpłata 30% ceny imprezy, reszta płatna na 30 dni przed wyjazdem. W przypadku rezerwacji na mniej niż 30 dni - płatna całość.
Alpejskie emocje w Bormio i Santa Caterina

Chcesz poczuć moc adrenaliny i spróbować swoich sił na jednej z najtrudniejszych tras Pucharu Świata ze szczytu Cima Bianca? Wybierz region Bormio! To tu co roku w Sylwestra na trasie Stelvio ścigają się najlepsi alpejczycy na świecie. To tu na skoku "Świętego Piotra" fruną prawie 50 m w powietrzu lądując z prędkością ponad 100 km/h. Natomiast na stokach Santa Cateriny w zawodach Pucharu Świata ścigają się panie.
 

Co na Ciebie czeka:

 • włoskie słońce i wspaniałe stoki
 • przepiękny widok ze szczyty 3.000 m n.p.m ze szczytu Cima Bianca
 • starożytne termy w Bormio
 • urokliwe, średniowieczne miasteczko, pełne kawiaranek i sklepików
   

Jakie narciarstwo?

 • urozmaicone i świetnie przygotowane trasy narciarskie, z różnorodną konfiguracją terenu
 • zjazd ze szczytu Cima Bianca
 • jedno z najlepszych miejsc dla fanów freeriadu
 • ski safari na jednym skipassie – Bormio – Santa Catherona – Isolaccia
 • łączna długość tras 110 km, większość z nich o średnim stopniu trudności

Galeria zdjęć

Udogodnienia

Skipass w cenie
Przy stoku
Basen i wellness w cenie
Ładny standard
Pełne ubezpieczenie SKI
Prestiżowa lokalizacja