Prywatny instruktor lub szkolenia indywidualne

Czas trwania kursu

6 dni / 5 h lub 6 h dziennie

Cena

4500 PLN / 5000 PLN


5 h dziennie / 6 h dziennie

€ 30,00 / € 35,00


za godzinę szkolenia indywidualnego (55 minut) wykupioną w biurze Sport Vita / wykupioną na miejscu (ilość miejsc ograniczona)

Któż nie chciałby poruszać się po stoku jak Mikaela Shiffrin czy Marcel Hirscher? ;)

Jeśli masz swój indywidualny pomysł na jazdę z instruktorem, jesteście rodziną lub grupą przyjaciół mamy dla Was wymarzoną ofertę - prywatny instruktor na czas trwania wyjazduInstruktor jest do dyspozycji na stoku 6 dni w tygodniu przez 5 lub 6 godzin dziennie w zależności od wybranej opcji. Czas pracy instruktora obejmuje półgodzinną przerwą na lunch.

Szkolenie indywidualne jest najbardziej intensywną formą prowadzenia zajęć, gdzie cała uwaga instruktora skupiona jest na jednej osobie. Przeznaczone jest dla osób, które w krótkim okresie czasu chcą poznać tajniki białego szaleństwa i zrobić największy postęp. Zajęcia prowadzone jeden na jeden z instruktorem pozwalają najlepiej wykorzystać czas przeznaczony na naukę. Instruktor może na bieżąco korygować błędy i uczyć prawidłowych technik. Prowadzone zajęcia dostosowane są indywidualnie do sprawności fizycznej oraz umiejętności ucznia na każdym poziomie zaawansowania. Jedna godzina szkoleniowa trwa 55 min.