Trening sportowy dla młodzieży
i dorosłych - półdniowy

Czas trwania kursu

6 dni / 2h 15' dziennie

Cena

590 PLN


dla klientów korzystających z oferty Sport Vita

890 PLN


dla klientów wykupujących tylko szkolenie

Kto z nas nie marzy o sportowej rywalizacji rodem z Pucharu Świata. Im lepsze umiejętności zdobyte podczas treningu, tym większa radość z jazdy. Warto szlifować swoje umiejętności, szczególnie jeżdżąc po tyczkach. Wymuszony na tyczce skręt podnosie Wasze umiejętności, a dzięki fotoceli walka z czasem da Wam adrenalinę i dużą satysfakcję ze sportowej rywalizacji.

Trening sportowy dla młodzieży i dorosłych

Trening jest adresowany do osób, które próbowały już lub dopiero chcą spróbować swoich sił na slalomie i slalomie gigancie z elektronicznym pomiarem czasu, filmowaniem i analizami video. Ta forma szkolenia jest szansą poznania tajników jazdy sportowej, podniesienia umiejętności technicznych i okazją do sportowej rywalizacji. Jest to wyzwanie i kolejny etap w rozwoju umiejętności narciarskich.

Dla kogo?

Treningi organizowane są dla osób, które jeżdżą równolegle i chcą spróbować swoich sił w slalomie oraz podnieść swoje umiejętności techniczne. Nie obawiajcie się zbyt ciężkiego i trudnego treningu sportowego. Pracujemy krok po kroku, do każdego dopasowujemy indywidualne podejście, nie każdy musi od razu pokonywać trudne gigantowe tyczki. Najważniejsza jest satysfakcja i dobra zabawa.

Poziom szkolenia jest dostosowany indywidualnie dla każdego kursanta, stosujemy inne metody treningowe w przypadku nowicjusza, dla którego pierwszy kontakt z tyczkami to początek rewolucji w jego technice, a inne w przypadku doświadczonego narciarza, szukającego niuansów, które dadzą mu przewagę na zawodach i pozwolą z każdym zjazdem poprawiać swój czas przejazdu.

Jak przygotować się do szkoleń sportowych?

Aby w pełni przygotować się do szkolenia sportowego należy pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu sprawnościowym oraz kondycyjnym. Narty muszą być dobrze przygotowane to znaczy: nasmarowane, naostrzone. Każdy kursant musi obowiązkowo posiadać kask.

Wszystkie grupy są filmowane, fotografowane, analizy video odbywają się wieczorami w wybranych hotelach, ale również na bieżąco podczas treningu.

Jak wygląda szkolenie?

Treningi odbywają się na zarezerwowanych trasach, gdzie nasi trenerzy przygotowują slalom oraz slalom gigant. Zajęcia na stoku odbywają się w godzinach 10:30 – 12:45 lub 13:00 – 15:30.

Podczas szkolenia sportowego każdy zjazd jest monitorowany przez trenerów, tak aby po jego zakończeniu kursant mógł otrzymać wskazówki do natychmiastowego zastosowania. Dzięki temu możliwe jest poprawianie błędów nie tylko z dnia na dzień, ale i z przejazdu na przejazd.

Nasza kadra to trenerzy mający za sobą liczne starty na arenie zawodowej (byli lub aktualni zawodnicy). Trenerzy są zawsze zaangażowani i w dobrej formie sportowej. Bardzo dobre przygotowanie teoretyczno-praktyczne sprawia, że na naszych szkoleniach otrzymacie trafne uwagi praktyczne poparte przejazdami pokazowymi trenerów.

Pracujemy również nad techniką i umiejętnością diagnozowania i korygowania swoich błędów podczas jazdy.

Terminy kursu:

Szkolenie odbywa się w blokach tygodniowych (6 dni szkoleniowych od niedzieli do piątku) w czasie ferii szkolnych 2018/2019 od 13.01.2019 do 25.02.2019 w Aprice oraz w Passo Tonale - Ponte di Legno - Temu. 

TERMINREGIONY
13.01 - 18.01.2019Aprica, Passo Tonale - Ponte di Legno - Temu
20.01 - 25.01.2019
27.01 - 01.02.2019
03.02 - 08.02.2019
10.02 - 15.02.2019
17.02 - 22.02.2019

 POBIERZ REGULAMIN:   Sportowe szkolenie dla młodzieży i dorosłych