Najwyższa jakość,
za możliwie najniższą cenę !

SPORT VITA  

to uznany na polskim rynku organizator wyjazdów
narciarskich i snowboardowych do Włoch

Od 1995 roku organizujemy wyjazdy dla miłośników białego szaleństwa. Przez wiele lat biuro prowadzone było jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Z uwagi na stale rosnącą liczbę klientów, dla podniesienia wiarygodności w 2010 roku firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Dla klienta oznacza to odpowiednie zaplecze kapitałowe i doświadczenie organizacyjne zdobywane przez te wszystkie lata.

Nasz zespół

Jakość to nie tylko starannie dobrane hotele, to także pasja i oddanie ludzi pracujących nad ofertą od samego jej początku. Już w okresie planowania, czyli wyboru regionu, hotelu i skipassu, aż po realizację wyjazdu pracują nad nim nie tylko specjaliści i profesjonaliści, ale także miłośnicy białego szaleństwa.

Mamy wieloletnie doświadczenie, kompetencje i partnerów, na których możemy polegać. Dzięki temu zapewniamy profesjonalną obsługę i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją – jesteśmy kreatywni, kompetentni i zaangażowani. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół imprezy, by Wasz wyjazd zapewnił udany wypoczynek, kompetentną obsługę, dobrą zabawę oraz wspaniałe wspomnienia.

Sportvita

Profesjonalnie doradzimy i pomożemy w wyborze Twojego upragnionego wyjazdu zimowego!

Sportvita

Organizujemy:

  • wyjazdy narciarskie i snowboardowe do Włoch i Austrii
  • szkolenia narciarskie dla dzieci oraz przedszkole dla najmłodszych narciarzy
  • sportowe szkolenia narciarskie na tyczkach
  • szkolenia indywidualne i grupowe dla młodzieży i dorosłych
  • zimowe imprezy integracyjne dla firm
  • wyjazdy z transportem autokarem jak i dojazdem własnym