PONAD 24 LATA NA RYNKU

Dzieci do lat 17
0
Data urodzenia # - dziecka

Apartamenty DERBY CLUB *** 2/4 os.

Włochy, region: Folgaria - Lavarone

Podziel się wrażeniami:
DERBY CLUB RESIDENCE*** położona jest w samym centrum Folgarii, oferuje wypoczynek w nowoczesnych apartamentach i relaks w centrum wellness. Do najbliższych wyciągów usytuowanych 1 km dalej dowozi Gości Rezydencji darmowy skibus, przystanek znajduje się obok rezydencji.
Rezydencja jest przyjazna rodzinom z dziećmi. Dla dzieci dostępna jest grota solna i gorąca kąpiel - możliwość korzystania przez godzinę przed otwarciem wellness (dzieci muszą być z dorosłym opiekunem). W Rezydencji funkcjonuje mini-club z animacjami zarówno dla najmłodszych, jak i całej rodziny.
Strefa wellness o powierzchni około 200m2 oferuje: basen, hydromasaż,saunę fińską,turecką,bio, grotę solną, pokój relaksu. Pakiet wstępu do wellness (masaże, sauny) w cenie €30,00/tydzień. Wellness centrum jest otwarte od 17.00 do 20.00.
Każdy apartament ma przydzielone miejsce parkingowe, w rezydencji znajduje się również narciarnia i winda.
Apartament typu bilo przeznaczony jest dla max 4 osób, składa się z 2 pomieszczeń: sypialni (łóżko małżeńskie lub 2 pojedyncze), pokoju dziennego z sofą 2-os (lub 2 pojedynczymi), w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, łazienki z prysznicem, nie wszystkie apartamenty mają balkon.
W oddzielnej ofercie znajdują się apartamenty BILO dla 5 osób, TRILO lub TRILO SUPERIOR dla 6 osób.

INFORMACJE DODATKOWE:
- Dokonanie rezerwacji: wpłata 30% ceny imprezy, reszta płatna na 30 dni przed wyjazdem. W przypadku rezerwacji na mniej niż 30 dni wymagana jest wpłata całości kwoty.
- Zakwaterowanie od godz. 17:00 do godz. 20:00, wykwaterowanie od godz. 8:00 do godz. 10:00.
- KARTA KLUBOWA (obligatoryjna opłata w wysokości 60,00 € od apartamentu) obejmuje następujące usługi: Korzystanie z basenu; Korzystanie z mini klubu (animacja jest dostępna w okresie od 20.12 do 30.03 w godzinach od 16:00 do 19:00); KIT BABY składający się z łóżeczka, wysokiego krzesełka, wanienki i podgrzewacza do butelek (należy zgłosić w momencie składania rezerwacji); Jedno miejsce w garażu lub na prywatnym parkingu zewnętrznym; Free WI-FI w apartamencie; Korzystanie ze skibusa; Dostęp do BABY PARK w ośrodkach Costa, Fondo Grande i Fondo Piccolo; 10 % zniżki w partnerskich sklepach i restauracjach; TRENTINO GUEST CARD.
- Możliwy przyjazd z pieskiem - opłata € 60,00/pobyt.
- Ubezpieczenie PZU Wojażer Pomoc w Podróży (wariant standard) rozszerzone o amatorskie uprawianie narciarstwa / snowboardu: KL (Kosztów Leczenia za granicą) w kwocie 80.000 zł, NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) na kwotę 10.000 zł oraz OC (Odpowiedzialność Cywilna wobec osób trzecich) na kwotę 100.000 zł. Data ubezpieczenia tożsama jest z datą ważności karnetu narciarskiego.
- Ubezpieczenie PZU Wojażer Pomoc w Podróży (bez narciarstwa / snowboardu): KL na kwotę 40.000 zł, NNW na kwotę 10.000 zł. Data ubezpieczenia obejmuje dzień wyjazdu (od godziny 00:00 do 24:00 w dniu rozpoczęcia imprezy) oraz dzień powrotu (od godziny 00:00 do 24:00 w dniu zakończenia imprezy).
- LIMITY BAGAŻU DLA PODRÓŻUJĄCYCH AUTOKAREM: 1 torba podróżna do 20 kg + 1 sztuka bagażu podręcznego do 5 kg + jedna para nart wraz z kijkami lub deska snowboardowa (w pokrowcu) + para butów narciarskich/snowboardowych (w pokrowcu).
- Zakwaterowanie w apartamencie BILO***.
- Karnet narciarski na 6 dni na region Folgaria -Lavarone.
- Bieliznę pościelową i ręczniki.
- Sprzątanie końcowe (należy posprzątać aneks kuchenny i wynieść śmieci).
- Ubezpieczenie podróżne, rozszerzone o amatorskie uprawianie narciarstwa i snowboardu (wariant standard).
- Opiekę rezydenta w regionie.

- Obligatoryjnej karty klubowej (€60,00/apartament).
- Wstępu do wellness dla osób powyżej 16 roku życia - €30,00/tydzień - osoba dorosła otrzymuje ręcznik, klapki oraz szlafrok.
- Kaucji za skipass €5,00.
- Kaucji za apartament €150,00.
- Opłaty klimatycznej €2,00 za dzień/os powyżej 14 lat.
ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z DODATKOWYCH USŁUG:

Szkolenia narciarskie: Cena:
Przedszkole narciarskie 5 h dziennie 1190 / 1350 PLN
Szkolenia narciarskie dla dzieci 5 h dziennie 950 PLN
Prywatny instruktor narty/snowboard 5000 PLN / 5 h dziennie


Transport autokarem: Cena:
Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa 380 PLN
Gliwice, Katowice, Żory, Kraków, Bielsko-Biała 330 PLN


Rozszerzenie ubezpieczenia: Cena:
Choroby przewlekłe 60 PLN
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, które gwarantuje zwrot 100% wpłaconej kwoty 3% od ceny imprezy
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, które gwarantuje zwrot 100% wpłaconej kwoty - rozszerzone o choroby przewlekłe 6% od ceny imprezy


Rodzinna Folgaria

Pragniesz spędzić urlop narciarski w jednym z najpopularniejszych kurortów rodzinnych we Włoszech? Dobrze trafiłeś! To tutaj znajdziesz łącznie 100 km tras narciarskich, po których będziecie szusować całą rodziną. Twoje dzieci będą miały mnóstwo frajdy z fanparków, a do wyciągów w Costa dowozi ciuchcia, która jest także wielką atrakcją dla najmłodszych narciarzy.
 

Czego możesz się spodziewać?

 • prawdziwie rodzinnego narciarstwa
 • urokliwego, kameralnego miasteczka z pięknym deptakiem, na którym zasmakujecie prawdziwe włoskie espresso
 • naszych obiektów noclegowych, które w większości znajdują się w bezpośredniej bliskości stoków
 • najwyższej jakości szkoleń narciarskich z instruktorami Sport Vita SITN PZN
   

Narciarze doceniają:

 • doskonale przygotowane stoki, dzięki najnowocześniejszemu w Europie systemowi naśnieżania
 • bardzo rozległy region dla miłośników „podróżowania” na deskach
 • restauracje na stoku skąpane we włoskim słońcu
 • szusowanie wśród lasów
   

Amatorzy białego szaleństwa cenią Folgarię za urozmaicone i rozległe trasy, bliskość dojazdu od autostrady oraz wspaniałą atmosferę typowej wioski narciarskiej.