KARNET NARCIARSKI & UBEZPIECZENIE SKI - ZAWSZE W CENIE WYJAZDU !!!

Wybierz termin

Liczba osób w pokoju:Wybierz hotel

Wybierz apartament

Na narty do Tre Valli - Val di Fassa

Brak wyników spełniających kryteria wyszukiwania.

Zobacz więcej ofert

Informacje o Tre Valli - Val di Fassa

Tre Valli kompleks narciarski składający się z trzech dolin: San Pellegrino Pass, Moena - Alpe di Lusia  i Falcade, to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Dolomitach i we Włoszech. Usytuowany w dwóch regionach w Veneto i w legendarnej dolinie  Val di Fassa. Ośrodek narciarski  Trevalli niejednokrotnie zdobywał pierwsze miejsce w rankingu najlepszych terenów narciarskich we Włoszech. Około 120 km świetnie przygotowanych tras, nowoczesne wyciągi, malownicze bardzo różnorodne i atrakcyjne trasy, przepiękne widoki i 3 topowe europejskie trasy to wizytówka Tre Valli.


Moena - Alpe di Lusia - nowoczesne centrum narciarskie wchądzące w skład kompleksu narciarskiego Trevalli, to 8 nowych wyciągów ( w tym kolejka super nowoczesna kolejka ), ponad 40 km tras rozciagających się od Ronchi po Bellamonte.Trasa TOP to czarna trasa ze szczytu Lusia do Ronchi, nazywa się Fiamme d'Oro.


Passo San Pellegrino - najpiękniejsza przełęcz  w Dolomitach, magiczne miejsce, wspaniałe widoki. Połączona z Moeną skibusem, z Falcade wyciągami. Legendarny szczyt Col Margherita jest nazywany " tarasem Dolomitów"

Trasy od strony szczytu Cima Uomo szerokie i nasłonecznione. 11 wyciągów, trasy naśnieżane i bardzo różnorodne. Najsłynniejsza trasa to trasa czarna TOP z Col Margherita  na przełęcz San Pellegrino, z Col Margherity jedzie się na nartach do Falcade.
Easy Snowpark – snowpark na przełęczy San Pellegrino w Val di Fassa, posiadający trzy tory o zróżnicowanym poziomie trudności. Wysokość: 1 918 m n.p.m. Infrastruktura: jumps (5),  rails (6).

Ośrodek narciarski Falcade, to malownicze, bardzo dobre trasy narciarskie, naśnieżane o różnorodnej skali trudności. Topowa trasa  Rossignol do Falcade jest jedną z najlepszych w Dolomitach. 7 wyciągów, ponad 40 km tras,  urokliwe schroniska, przyciągają narciarzy.


Ośrodek narciarski Tre Valli należy do grupy DolomitySuperski.

Lokalizacjawięcej

loading map...
zamknij
loading map...
fb