KARNET NARCIARSKI & UBEZPIECZENIE SKI - ZAWSZE W CENIE WYJAZDU !!!

Wybierz termin

Liczba osób w pokoju:Wybierz hotel

Wybierz apartament

Szkolenia narciarskie SITN-PZN

Narciarstwo to nasza pasja i sposób na życie, a Szkoła Narciarska Sport Vita SITN-PZN została stworzona po to, żeby tą pasją zarażać innych, a zwłaszcza najmłodszych uczestników naszych wyjazdów. Sprawimy, że hasło narty kojarzyć Wam się będzie z radością i niezapomnianymi chwilami, nie tylko za sprawą wspaniałej atmosfery, ale również umiejętności, które dzięki nam zdobędziecie. Nasza kadra to sprawdzeni i wykwalifikowani instruktorzy Polskiego Związku Narciarskiego, mający świetny kontakt z dziećmi. Oznacza to szybkie postępy na śniegu w połączeniu z dobrą zabawą.

Stosujemy najnowsze, a zarazem sprawdzone metody szkolenia narciarskiego. W tym celu storzyliśmy przedszkole narciarskie SPORTVITUŚ dla maluchów 4-6 lat, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem oraz program szkoleniowy dedykowany dzieciom  w wieku 5-8 oraz 9-13 lat , które pierwsze kroki narciarskie mają już za sobą.

Bezpieczeństwo to podstawa:

Każde dziecko otrzymuje kamizelkę odblaskową, aby było dobrze widoczne na stoku.
Wszystkie dzieci muszą posiadać kask!

S
erwisowanie sprzętu dzieci jest tak samo ważne, jak dorosłych.

 

Szczegółowe informacje na temat programu, terminów i ceny przedszkola narciarskiego oraz szkoleń dla dzieci i dorosłych znajdziecie w zakładkach Szkolenia Narciarskie SITN-PZN.

fb