KARNET NARCIARSKI & UBEZPIECZENIE SKI - ZAWSZE W CENIE WYJAZDU !!!

Wybierz termin

Liczba osób w pokoju:Wybierz hotel

Wybierz apartament

SPORTVITUŚ: Przedszkole narciarskie dla dzieci w wieku 4-6 lat.

SPORTVITUŚ to przedszkole narciarskie Szkoły Narciarskiej Sport Vita SITN-PZN dla dzieci w wieku 4-6 lat, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem lub pierwsze kroki mają już za sobą.

Wiemy, że oddając nam swoje pociechy pod opiekę na stoku obdarzacie nas dużym zaufaniem. Jest to dla nas bardzo ważne, gdyż prócz zadowolenia naszych śnieżnych maluchów, chcielibyśmy żebyście również Wy mogli cieszyć się swoim narciarstwem, z przekonaniem, że Wasze dzieci znajdują się w tym czasie pod opieką doświadczonych i odpowiedzialnych instruktorów.

Naszym głównym celem jest przyzwyczajenie dzieci do nowych warunków i otoczenia, oswojenie ich ze sprzętem i nauczenie podstaw poruszania się na nartach, a w dalszej kolejności bezpiecznej jazdy po łatwych trasach tak, żeby Wasze dzieci za rok same chętnie i bez lęku uczestniczyły w normalnym kursie narciarskim.

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 5/6-osobowych z dwoma instruktorami na grupę, co pozwoli na efektywną naukę i zapewni dzieciom bezpieczeństwo i komfort w razie potrzeby odpoczynku. Instruktorzy zmieniają dość często intensywność zajęć oraz ich program, tak aby dzieci nie zdążyły się znudzić lub zniechęcić. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy tak, aby dzieci bawiąc się nabywały podstawowych umiejętności.

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów u dzieci całkowicie początkujących sugerujemy oswojenie swoich maluchów ze sprzętem narciarskim jeszcze przed wyjazdem. Wskazane byłoby, żeby dziecko umiało chodzić w nartach po płaskim terenie. Pierwsze próby w domu na dywanie też dadzą efekt! :)

Czas trwania zajęć:

Zajęcia odbywają się przez 6 dni po 4 godziny szkoleniowe dziennie (godzina szkoleniowa trwa 55 min) i podzielone są na dwa bloki. Zajęcia poranne w godzinach 10:00 – 12:00 i popołudniowe w godzinach 13:00 – 15:00. Między godziną 12:00 a 13.00 maluchy mają przerwę na jedzenie i odpoczynek w towarzystwie naszych instruktorów. Oczywiście jest możliwość oddania dzieci w ręce stęsknionych rodziców :)

Godziny zbiórek:

Zajęcia odbywają się punktualnie. Jeśli dziecko nie dołączy do grupy w wyznaczonym czasie, instruktor może oddalić się z grupą. W tej sytuacji można dołączyć do grupy na popołudniowy blok zajęć.

Bezpieczeństwo to podstawa:

Oglądanie sprzętu dzieci jest naszą stałą praktyką. Sprawdzamy czy narty, buty i kije zostały właściwie dobrane dla młodego narciarza. Przypominamy jednak, że w warunkach "wyjazdowych" nie możemy w pełni sprawdzić stanu technicznego sprzętu, dlatego, aby mieć gwarancję bezpieczeństwa, przed wyjazdem sprzęt należy oddać do wyspecjalizowanego serwisu narciarskiego.
Kochani rodzice! Serwisowanie sprzętu dzieci jest tak samo ważne, jak dorosłych! :)


W trosce o naszych podopiecznych każde dziecko otrzymuje odblaskową kamizelkę, aby było dobrze widoczne na stoku.
Wszystkie dzieci muszą posiadać kask!

 

Szkolenie odbywa się w czasie ferii szkolnych 2016/2017 od 14. 01.2017 do 25.02.2017 w Aprice, Livigno, regionie Adamello (Passo Tonale, Ponte di Legno, Temu), Folgarii, Pinzolo oraz Marillevie (val di Sole).


Cena przedszkola narciarskiego SPORTVITUŚ wynosi 850 zł/dziecko.

Minimalna liczba uczestników w grupie to 3 osoby. W przypadku niewystarczającej liczby uczestników szkolenie będzie odwołane.

Dla osób wykupujących jedynie Przedszkole narciarskie SPORTVITUŚ w Szkole Narciarskiej Sport Vita SITN-PZN jego koszt jest odpowiednio 200 zł wyższy.

26.102015 Licencja Szkoły Narciarskiej SPORT VITA SITN-PZN

wiecej
fb